Premie - PLjob
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Premie

PREMIE DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Każdy Opiekun, który podejmie z nami współpracę otrzymuje wynagrodzenie, które wynosi- w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego, posiadanego doświadczenia, kwalifikacji oraz specyfiki wybranej oferty- od 1000 do 1600 euro miesięcznie na rękę. Najlepsi Opiekunowie powiększają te kwoty o premie i bonusy.

Jak to zrobić ?

Znajomość języka niemieckiego

Wraz z czasem spędzonym na terenie Niemiec, rośnie poziom znajomości języka niemieckiego. Im lepsza znajomość języka niemieckiego, tym wyższe wynagrodzenie!

Praca w dni świąteczne

Dla Opiekunów pracujących w święta mamy przygotowane bonusy.

Większe doświadczenie

Każdy dzień spędzony w Niemczech jest inwestycją nie tylko w język, ale także w doświadczenie. Im większe doświadczenie, tym większa szansa na wyższe wynagrodzenie.

Prawo jazdy

Bonus 50 € za czynne prawo jazdy!

Za polecenie Opiekunowi

Masz znajomych lub koleżanki, które szukają pracy w opiece w Niemczech? Poleć im naszą firmę i zyskaj dodatkowe wynagrodzenie.

 

Dodatkowe premie w kwocie 150 złotych brutto przyznajemy za każdego poleconego nam Opiekuna, który spełni warunki rekrutacji i wyjedzie „z nami” do pracy do Niemiec na minimum 1 miesiąc.

Za polecenie rodzinie niemieckiej

Znasz rodzinę na terenie Niemiec, która chciałaby skorzystać z naszych usług opiekuńczych?

 

Dla osoby, która  poleci nas niemieckiej rodzinie i  z którą podpiszemy umowę przygotowaliśmy premie w wysokości 400 złotych brutto za każdego poleconego nam klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy

Znajomość j. Niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym przez spółkę PLjob sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Jedności robotniczej 39 w celu realizacji procesu rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms, oraz telefonu.

Podejmując współpracę z naszą firmą masz pewność legalnego zatrudnienia.

Potwierdzeniem legalnego zatrudnienia jest formularz A1 wystawiony przez ZUS oraz karta EKUZ wydana przez NFZ dzięki której możecie Państwo korzystać z opieki zdrowotnej za granicą.