Praca dla opiekunek w Niemczech, Oferty pracy dla opiekunki | Pljob
957
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-957,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Praca dla opiekunek w Niemczech

AKTUALNE ZLECENIA – Praca dla opiekunek w Niemczech

 

Stawiamy na naszych pracowników i dbamy, by byli zadowoleni ze swojej pracy.

 

Zawsze dotrzymujemy warunków umowy – nie zmieniamy ustaleń z pracownikiem. Dotrzymujemy terminów – pracownik otrzymuje wypłatę na czas. Sprawdzamy warunki pracy, tak aby pracownik miał pewność że oferta pracy jest zgodna z rzeczywistością. Każdy pracownik ma stały kontakt z firmą i może zgłaszać swoje uwagi na temat pracy. Praca dla opiekunek w Niemczech PLjob to Twój sukces!

Miejsce: 45239 Essen

Zakwaterowanie: Pokój na niskim parterze, własna łazienka, dostęp do internetu. Spokojne osiedla domków jednorodzinnych.

Płeć: kobieta

Wzrost: 165 cm

Waga: 80 kg

Wiek: 84 lata

Schorzenia:  Podopieczna jest osobą leżącą, choruje na artrozę, zaburzenia rytmu serca, cukrzycę i inkontynencję (ma założony cewnik). Mieszka z mężem, który porusza się za pomocą rollatora.

Data wyjazdu: OD ZARAZ

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc 

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 89231 Neu Ulm

Zakwaterowanie: Podopieczna jest osobą samotną, mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest pokój i dostęp do internetu.

Płeć: kobieta 

Wzrost: 164 cm

Waga: 57 kg

Wiek: 84 lata

Schorzenia:  Podopieczna choruje na demencję, ma stomię, na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy w codzienności.

Czas trwania wyjazdu: 1 miesiąc

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 412.06.2019

FORMULARZ

Miejsce: 59939 Olsberg

Zakwaterowanie: Własny pokój w domu jednorodzinnym na wsi, jest internet, własna łazienka.

Płeć: mężczyzna

Wzrost: 172 cm

Waga: 65 kg

Wiek: 80 lat

Schorzenia:  Podopieczny choruje na parkinsona, początkową demencję i niewydolność serca, jest słaby, ma problemy z poruszaniem się wynikające z racji wieku, trzeba go asekurować. 

Data wyjazdu: 15.05.2020

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 54439 Saarburg
 

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w małym mieście w domu jednorodzinnym z ogródkiem, do dyspozycji opiekunki jest pokój.

Płeć: kobieta

Wzrost: 163 cm

Waga: 71 kg

Wiek: 89 lat

Schorzenia:  Podopieczna ma problem z nadciśnieniem tętniczym i protezę w kolanie, porusza się za pomocą rollatora.

Data wyjazdu: OD ZARAZ

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: Wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 93138 Lappersdorf

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi, dla opiekunki własny pokój z dostępem do internetu.

Płeć: kobieta

Wzrost: 160 cm

Waga: 58 kg

Wiek: 90 lat

Schorzenia:  Podopieczna choruje na demencję, niedawno przeszła zapalenie płuc i jest jeszcze trochę słaba. Z usposobienia jest bardzo przyjazną i ugodową osobą, miło spędza się z nią czas. Lubi czytać książki w języku angielskim, choć zdarza się, że po chwili zapomina.

Data wyjazdu: 06.05.2020

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 912.06.2019

FORMULARZ

Miejsce: 51399 Burscheid

Zakwaterowanie: Małżeństwo mieszka w domu dwurodzinnym, dla opiekunki pokój z dostępem do internetu.

Płeć: kobieta i mężczyzna

Wzrost: Pani-160 cm, Pan 180 cm

Waga: Pani- 65 kg, Pan 80 kg

Wiek: Pani- 89 lat, Pan 90 lat

Schorzenia: Oboje chorują na demencję, myją i ubierają się samodzielnie. Nie radzą już sobie z obowiązkami domowymi oraz nie mogą już jeździć samochodem. Oboje raz w tygodniu chodzą do domu dziennego pobytu na 8h, czas wolny codziennie od 12.30-15.

Data wyjazdu: 15.05.2020

Czas trwania wyjazdu: min.1 miesiąc 

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy.

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia:

FORMULARZ

Formularz kontaktowy

Znajomość j. Niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym przez spółkę PLjob sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Jedności robotniczej 39 w celu realizacji procesu rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms, oraz telefonu.

Najczęściej zadawane pytania - Praca dla opiekunek w niemczech

Opieka nad osobami starszymi to bardzo odpowiedzialne zajęcia. Praca opiekunki w Niemczech jest jednym z lepiej opłacanych zawodów. Niemcy jest narodem, który starzeje się w szybkim tempie. Minimalny przyrost naturalny nie zapewnia odpowiedniej liczby rąk do pracy, a spora liczba niemieckich rodzin nie posiada dzieci. W ostatnich latach mocno nasilił się kryzys związany z potrzebą zapewnienia Niemcom opieki. Praca dla opiekunek – Niemcy to jedna z najczęstszych ofert pracy dla Polaków.

 

Praca dla opiekunek w Niemczech – pomożemy Ci ją znaleźć

 

Jesteśmy firmą pośrednictwa pracy na terenie Niemiec. Działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat. Zdobyte w tym czasie kontakty na terenie całych Niemiec, pozwalają nam oferować sprawdzone, bezpieczne i legalne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne mieszkające za granicą, jak i niemieckie agencje pracy, szukające opiekunek dla swoich klientów. Jeżeli właśnie taka praca jest przez Was poszukiwania, odpowiada Państwu jej charakter i mają Państwo nadzieję na wysokie zarobki, zapraszamy do współpracy z nami.

 

Co należy zrobić, aby praca dla opiekunki była Twoja?

 

Proces rekrutacyjny na stanowisku opiekunki w Niemczech jest prosty i szybki. Wszystko co należy zrobić to wypełnić wniosek na naszej stronie i oczekiwać na kontakt. W naszej bazie jest kilkadziesiąt ofert pracy dla opiekunek w Niemczech. Przedstawimy Państwu najlepiej dopasowane oferty, odpowiadające Waszym oczekiwaniom i kwalifikacjom. Czy można zwiększyć swoje szansę na to, by otrzymać pracę opiekunki z lepszym wynagrodzeniem? Oczywiście że tak.

 

Praca opiekunki w Niemczech – kwalifikacje i oczekiwania

 

Im większe kwalifikacje posiada kandydat do pracy, tym większe ma szanse na wysoki zarobek.

 

  • Język niemiecki – zdecydowana większość starszych Niemców posługuje się językiem niemieckim. Właśnie on jest podstawowym językiem do komunikacji z opiekunem. Jeśli znają Państwo język niemiecki na poziomie komunikatywnym, to mają Państwo naprawdę duże szanse na dobre zarobki.

 

  • Doświadczenie – praca dla opiekunek nie wymaga doświadczenia, ale jeśli ono jest, to tym lepiej. Doświadczenie nie musi być udokumentowane. Jeżeli zajmowali się Państwo w kraju opieką nad chorym lub starszym człowiekiem, to w zupełności wystarczy. Dodatkowym atutem mogą być inne umiejętności, takie jak pomoc w przebieraniu, obsługa sprzętu rehabilitacyjnego, gotowanie, obsługa sprzętów AGD.

 

  • Uczciwość – to jedna z najwyżej cenionych przez Niemców cech. Do pracy w Niemczech kierujemy wyłącznie osoby uczciwe, o nieposzlakowanej opinii. Praca opiekunki w Niemczech zarezerwowana jest dla osób niekaranych, dlatego należy przedstawić zaświadczenie o niekaralności. Tego samego wymagamy od naszych niemieckich kontrahentów. Jest to bardzo dobry sposób na zapewnienie obu stronom maksymalnego bezpieczeństwa i uczciwych warunków pracy.

 

Dlaczego praca dla opiekunek w Niemczech to dobra propozycja?

 

  • Gwarancja wynagrodzenia – praca jest w pełni legalna, na podstawie pisemnego kontraktu z precyzyjnie określonymi warunkami płacy, wysokością wynagrodzenia i sposobem jego wypłaty.

 

  • Elastyczność – praca opiekunki w Niemczech może być podjęta od zaraz lub w uzgodnionym wcześniej czasie. Dysponujemy wieloma ofertami pracy, które można podjąć niemal z dnia na dzień, jak i za kilka tygodni lub miesięcy. Jeśli zatem pozostają Państwo bez pracy w Polsce i wyrażają gotowość do wyjazdu, praca opiekunki czeka na Was już teraz.

 

  • Możliwości – praca dla opiekunek w Niemczech może być początkiem Państwa zagranicznej kariery zawodowej. To szansa na bezpieczne zakwaterowanie, poznanie nowego miejscu, kultury i zasad funkcjonowania w Niemczech. Z czasem mogą Państwo nabywać nowe kwalifikacje, doskonalić język niemiecki i poszukiwać pracy w innych zawodach.

 

  • Bezpieczeństwo – podjęcie pracy za granicą zawsze wiąże się z pewnymi ryzykami. W naszym przypadku są one minimalizowane do zera. Zapewniamy Państwu bezpieczny transport z Polski do Niemiec, organizujemy również wygodne zakwaterowanie. Również po przybyciu do pracy w Niemczech nie pozostają Państwo sami. Na miejscu jest nasz rezydent, który przez cały okres pobytu jest do Waszej dyspozycji.

Podejmując współpracę z naszą firmą masz pewność legalnego zatrudnienia.

Potwierdzeniem legalnego zatrudnienia jest formularz A1 wystawiony przez ZUS oraz karta EKUZ wydana przez NFZ dzięki której możecie Państwo korzystać z opieki zdrowotnej za granicą.