Opiekun Niemcy praca od zaraz | Oferty pracy w Niemczech od zaraz
929
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-929,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Opiekun Niemcy praca od zaraz

Opiekun Niemcy praca do zaraz – aktualne oferty Pljob

 

W Niemczech co roku przybywa osób starszych, które nie są w stanie samodzielnie się sobą zająć. Często są to również osoby samotne, bez dzieci i przyjaciół. Choroba uniemożliwiająca dalszą samodzielną egzystencję, codziennie dotyka setki osób. Potrzebują one natychmiastowej pomocy, praktycznie z dnia na dzień. Zapewniamy im tę pomoc, poszukując w Polsce osób na stanowisko opiekuna. Wyjazd do pracy jest realizowany natychmiast, w ciągu kilku dni roboczych.

 

Czy opiekun to bezpieczna praca?

 

Oczywiście że tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nawiązujemy współpracę z osobami z całej Polski, chcącymi wyjechać do Niemiec do pracy. Praca w roli opiekuna jest wykonywana na podstawie pisemnego kontraktu, który gwarantuje Państwu jasne i stałe zarobki oraz zawiera dokładny zakres obowiązków. Pracując w Niemczech jako opiekun, mają Państwo zapewnioną opiekę medyczną, na takich samych prawach jak Niemcy.

 

Praca od zaraz – jak otrzymać?

 

Wszystko co trzeba zrobić, to aplikować na wybrane stanowisko. CV można nam wysłać mailem jako załącznik lub napisać wiadomość korzystając z dostępnego na stronie formularza. Warto w nim napisać wszystkie swoje kwalifikacje, które mogą predysponować do zatrudnienia. Szczególne znaczenie ma znajomość języków obcych, głównie niemiecki i angielski, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, a także umiejętność gotowania czy wykonywania niektórych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Jak dotrę do Niemiec do pracy?

 

Naszym opiekunom organizujemy sprawny i bezpieczny transport z Polski do Niemiec. Przejazd wykonywany jest autobusami rejsowymi lub busami. Dojazd do Niemiec zajmuje od kilku do kilkunastu godzin. Do pracy w Niemczech mogą zabrać Państwo konieczny bagaż. Transport nie wymaga posiadania paszportu, należy jednak wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. W miejscu docelowym będzie na Państwa czekał nasz opiekun. Jest to osoba na stałe przebywająca w Niemczech i znająca język polski. Pomoże ona Państwu w załatwieniu wszystkich formalności i zawsze służy pomocą w każdej sprawie.

 

Jak zostanie wypłacone wynagrodzenie za pracę opiekuna?

 

Jak już wspomnieliśmy, oferta pracy opiekun Niemcy – praca od zaraz, gwarantuje wysokie zarobki. Wynagrodzenie za pracę zostanie wysłane już po pierwszym przepracowanym miesiącu. Pieniądze otrzymują Państwo przelewem bankowym na wskazane w kontrakcie konto. Wypłata wynagrodzenia może być zrealizowana w euro na konto niemieckie lub w złotówkach na konto polskie. Jeżeli planują Państwo dłuższy pobyt i pracę w Niemczech, zachęcamy do założenia konta bankowego i karty w niemieckim banku. Pozwala to na wygodne i bezpłatne wypłacanie pieniędzy z tamtejszych bankomatów oraz na bezpieczne płatności bezgotówkowe.

 

Jeżeli interesuje Państwa praca do zaraz w Niemczech, prosimy o kontakt – przedstawiamy naszą ofertę.

 

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę w kategorii Opiekun Niemcy praca od zaraz

Miejsce: 22880 Wedel

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki pokój z TV oraz dostępem do internetu

Płeć: kobieta

Wzrost: 165 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 96 lat

Schorzenia:  Początkowa demencja,  lekkie problemy ze słuchem, inkontynencja. Porusza się za pomocą rollatora

Data wyjazdu: 27.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 2 miesiące

Oczekiwania: Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: zastępstwo

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 78239 Rielasingen

Zakwaterowanie: Do dyspozycji opiekunki pokój w domu jednorodzinnym z własną łazienką i dostępem do internetu

Płeć: kobieta

Wzrost: 160 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 85 lat

Schorzenia:  Początkowa demencja, problemy z poruszaniem się wynikające z racji wieku, codzienne wsparcie Pflegedienst

Data wyjazdu: 09.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 1 miesiąc

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 49413 Dinklage

Zakwaterowanie: Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki własny pokój z łazienką i dostępem do internetu.

Płeć: kobieta i mężczyzna

Wzrost: Pani 166 cm, Pan 180 cm

Waga: Pani 60 kg, Pan 80 kg

Wiek: Pani 86 lat, Pan 88 lat

Schorzenia:  Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, cierpi na inkontynencję. Pan choruje na nadciśnienie tętnicze, porusza się za pomocą rollatora. Nie ma pracy nocnej

Data wyjazdu: 26.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 2 miesiące

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia:

FORMULARZ

Miejsce: 54439 Saarburg
 

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w małym mieście w domu jednorodzinnym z ogródkiem, do dyspozycji opiekunki jest pokój z łazienką, tv oraz dostępem do internetu.

Płeć: kobieta

Wzrost: 165 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 85 lat

Schorzenia:  Podopieczna cierpi na osłabienie wynikające z racji wieku a także nadciśnienie tętnicze, ma również problemy z poruszaniem się.

Data wyjazdu: 12.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 2 miesiące

Oczekiwania: Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: Wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 64287 Darmstadt

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką oraz internet.

Płeć: kobieta

Wzrost: 160 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 91 lat

Schorzenia:  Podopieczna choruje na początkową demencję, inkontynencję i osteoporozę. Porusza się za pomocą rollatora lub wózka. Codzienne wsparcie Pflegedienst.

Data wyjazdu: 30.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: zastępstwo

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 59939 Olsberg

Zakwaterowanie: Podopieczny mieszka w dużym domu wielorodzinnym. Dla opiekunki własny pokój z łazienką i dostępem do internetu.

Płeć: mężczyzna

Wzrost: 175 cm

Waga: 68 kg

Wiek: 84 lat

Schorzenia:  Podopieczny choruje na początkową demencję, ma problemy z poruszaniem się wynikające z racji wieku. Nie ma pracy nocnej.

Data wyjazdu: 04.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego.

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Formularz kontaktowy – opiekun Niemcy praca od zaraz

Znajomość j. Niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym przez spółkę PLjob sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Jedności robotniczej 39 w celu realizacji procesu rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms, oraz telefonu.

Podejmując współpracę z naszą firmą masz pewność legalnego zatrudnienia.

Potwierdzeniem legalnego zatrudnienia jest formularz A1 wystawiony przez ZUS oraz karta EKUZ wydana przez NFZ dzięki której możecie Państwo korzystać z opieki zdrowotnej za granicą.