Opiekun Niemcy praca od zaraz, która czeka na Ciebie | Pljob
883
post-template-default,single,single-post,postid-883,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Opiekun Niemcy – praca od zaraz, która czeka na Ciebie

praca w opiece nad osobami starszymi w niemczech

Opiekun Niemcy – praca od zaraz, która czeka na Ciebie

Ppiekun niemcy praca od zaraz. Co warto wiedzieć o pracy opiekuna?

 

Pomimo zmieniającej się na plus sytuacji gospodarczej, zarobki w Polsce w dalszym ciągu są niskie. Na wiele osób działa to bardzo negatywnie. Tracą one zapał do obecnej pracy i czują się mocno sfrustrowane życiem w Polsce. Jeśli i ty jesteś w podobnej sytuacji i rozglądasz się za pracą za granicą, mamy coś dla ciebie. Opiekun Niemcy – praca od zaraz!

 

Kto może podjąć pracę opiekuna w Niemczech?

 

Każdy kto ma na to ochotę i czuje się na siłach. Nie ukrywamy że praca w charakterze opiekuna wymaga zaangażowania, cierpliwości i siły fizycznej. Różnorodne obowiązki, takie jak pomoc przy zabiegach higienicznych, wstawanie z łóżka, pomoc przy wsiadaniu na wózek inwalidzki lub sprzątanie dom wymagają sporej siły. Jeśli jednak posiadasz jakieś doświadczenie, opiekowałeś się członkiem rodziny lub pracowałeś w kraju jako opiekunka, to zakres obowiązków nie będzie dla ciebie zaskoczeniem.

 

 

Praca od zaraz – co to oznacza ?

 

Praca dla opiekunek, dedykowana jest do osób gotowych do natychmiastowego wyjazdu za granicę. Wyjazd może mieć miejsce nawet w ciągu 2 do 3 dni od pojawienia się oferty. Tym samym jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto aktualnie pozostaje bez pracy lub nie ma problemów z rozwiązaniem obecnej umowy. Praca od zaraz nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Organizator, firma pośrednictwa pracy zapewnia dojazd na miejsce i zakwaterowanie.

 

Gdzie będzie mieszkał opiekun, który podejmie pracę od zaraz?

 

Temat zakwaterowania podczas pracy za granicą jest jednym z ważniejszych. Decydując się na współpracę z nami, nie muszą się Państwo tym martwić. Zapewniamy wszystkim naszym pracownikom wygodne i bezpieczne lokale mieszkalne. Część osób podejmujących pracę zamieszka w tych samych domach lub mieszkaniach, w których mieszka ich podopieczny. Zostanie dla nich przeznaczony jeden z pokojów z pełnym wyposażeniem. Znajduje się w nim łóżku, szafa, stół, krzesła, telewizor. Dodatkowo, pracownik ma zapewniony dostęp do łazienki oraz kuchni. Pozostała część osób będzie mogła wynająć niezależnie pokoje lub mieszkania po preferencyjnych cenach.

 

Czas wolny dla opiekuna

 

Standardowe godziny pracy opiekuna to od 8 do 16. Godziny mogą ulec zmianie na skutek porozumienia zawartego między opiekunem, a jego podopiecznym. Po godzinach pracy, opiekun ma czas wolny dla siebie. Może go spędzać na dowolny sposób. W zależności od miasta, w którym będzie pracował, czekają na niego liczne atrakcje i ciekawe zajęcia. Kino, siłownia, kluby fitness lub spotkania z innymi Polakami przebywającymi w pracy.

 

opiekun Niemcy praca od zaraz, również dla małżeństw

 

W Niemczech mogą podjąć pracę również małżeństwa. W wielu gospodarstwach domowych brakuje męskiej ręki, która zatroszczy się o ogólny stan techniczny nieruchomości. Jest to ciekawa alternatywa dla małżeństwa i par narzeczeńskich. Podział obowiązków pozwala wspólnie wyjechać za granicę do pracy, nie rezygnując z kontaktów ze sobą. To również możliwość zarobienia większych pieniędzy. Jeżeli poszukują Państwo właśnie takiej oferty, by móc we dwóch wyjechać do pracy za granicę, zapraszamy do kontaktu z nami.

opiekun niemcy praca od zaraz - pracę mogą podjąć także małżeństwa

W naszej ofercie znajdziesz także oferty jako opieka nad osobami starszymi

Brak komentarzy

Dodaj komentarz