Opieka nad osobami starszymi Niemcy | Aktualne oferty pracy Pljob
912
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-912,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Aktualne oferty dla Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Lubisz kontakt z drugim człowiekiem, a pomoc jest wpisana w Twoją naturę? Masz szansę na podjęcie dobrze płatnej i bardzo ciekawej pracy. Opieka nad osobami starszymi , to Twoja szansa na lepsze życie. Wysokie zarobki, urozmaicone obowiązki i możliwość realizowania swoich życiowych pasji. Oferujemy pracę w Niemczech dla opiekunek i opiekunów osób starszych. Zapewniamy Państwu niezbędną pomoc przy wyjeździe za granicę – organizujemy bezpieczny transport oraz wygodne zakwaterowania. Praca z naszym pośrednictwem jest legalna i odprowadzamy od niej wszystkie składki. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie, które od wielu lat cieszy się coraz większa popularnością. Gwarantuje satysfakcję zawodową i daje szanse na duże zarobki oraz nawiązywanie nowych, bardzo ciekawych znajomości za granicą.

Przy opiece nad osobami w podeszłym wieku oferujemy Państwu:

  • szeroki wybór ofert opieki nad osobami starszymi w Niemczech,
  • transport i zakwaterowanie,
  • kursy językowe i podnoszące kwalifikacje,
  • polskojęzycznego opiekuna w Niemczech.

Naszą ofertę opieki na terenie Niemiec kierujemy do:

  • Szukających dobrze płatnej pracy – opieka nad osobami starszymi to zajęcie wymagające, ale dające szansę na wysokie zarobki. Nie jest to praca lekka, dlatego determinacja i zaangażowanie jest mile widzianą cechą kandydatów. Praca w zawodzie opiekuna, to konieczność rozumienia potrzeb podopiecznego, zapewnienia mu wszystkiego co potrzebuje, a także towarzyszenia w wielu codziennych zajęciach.

  • Mówiących w języku niemieckim – porozumiewanie się z podopiecznym w jego ojczystym języku, to jeden z największych atutów kandydatów do pracy. Jeśli podoba Ci się opieka nad osobami starszymi (Niemcy) i chcesz ją wykonywać, warto zainwestować w kurs językowy. Możemy Ci pomóc w jego odnalezieniu i zapisaniu się na zajęcia w dogodnym miejscu i terminie.

  • Chętnych do pracy – opieka nad osobami starszymi wymaga podstawowych kwalifikacji: sprawności fizycznej, siły, cierpliwości, troskliwości i umiejętności porozumiewania się po niemiecku. Jeśli dysponujesz tymi cechami i nie obawiasz się kilku miesięcznego wyjazdu do pracy za granicę, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Mamy pracę dla Ciebie!

Miejsce: 22880 Wedel

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki pokój z TV oraz dostępem do internetu

Płeć: kobieta

Wzrost: 165 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 96 lat

Schorzenia:  Początkowa demencja,  lekkie problemy ze słuchem, inkontynencja. Porusza się za pomocą rollatora

Data wyjazdu: 27.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 2 miesiące

Oczekiwania: Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: zastępstwo

Nr zlecenia:

FORMULARZ

Miejsce: 78239 Rielasingen

Zakwaterowanie: Do dyspozycji opiekunki pokój w domu jednorodzinnym z własną łazienką i dostępem do internetu

Wzrost: 160 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 85 lat

Schorzenia:  Początkowa demencja, problemy z poruszaniem się wynikające z racji wieku, codzienne wsparcie Pflegedienst

Data wyjazdu: 09.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 1 miesiąc

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

FORMULARZ

Miejsce: 49413 Dinklage

Zakwaterowanie: Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki własny pokój z łazienką i dostępem do internetu.

Płeć: kobieta i mężczyzna

Wzrost: Pani 166 cm, Pan 180 cm

Waga: Pani 60 kg, Pan 80 kg

Wiek: Pani 86 lat, Pan 88 lat

Schorzenia:  Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, cierpi na inkontynencję. Pan choruje na nadciśnienie tętnicze, porusza się za pomocą rollatora. Nie ma pracy nocnej

Data wyjazdu: 26.09.2019

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

FORMULARZ

Miejsce: 54439 Saarburg

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w małym mieście w domu jednorodzinnym z ogródkiem, do dyspozycji opiekunki jest pokój z łazienką, tv oraz dostępem do internetu.

Płeć: kobieta

Wzrost: 165 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 85 lat

Schorzenia:  Podopieczna cierpi na osłabienie wynikające z racji wieku a także nadciśnienie tętnicze, ma również problemy z poruszaniem się.

Data wyjazdu: 12.09.2019

Oczekiwania: Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: Wymiana

FORMULARZ

Miejsce: 64287 Darmstadt

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką oraz internet.

Waga: 60 kg

Wiek: 91 lat

Schorzenia:  Podopieczna choruje na początkową demencję, inkontynencję i osteoporozę. Porusza się za pomocą rollatora lub wózka. Codzienne wsparcie Pflegedienst.

Data wyjazdu: 30.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

FORMULARZ

Miejsce: 59939 Olsberg

Zakwaterowanie: Podopieczny mieszka w dużym domu wielorodzinnym. Dla opiekunki własny pokój z łazienką i dostępem do internetu.

Płeć: mężczyzna

Wzrost: 175 cm

Waga: 68 kg

Wiek: 84 lat

Schorzenia:  Podopieczny choruje na początkową demencję, ma problemy z poruszaniem się wynikające z racji wieku. Nie ma pracy nocnej.

Data wyjazdu: 04.09.2019

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego.

FORMULARZ

Formularz kontaktowy

Znajomość j. Niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym przez spółkę PLjob sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Jedności robotniczej 39 w celu realizacji procesu rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms, oraz telefonu.

Jak otrzymać pracę opiekuna osoby starszej w Niemczech?

Jeżeli chcesz podjąć pracę za granicą, zapraszamy do kontaktu z naszą firmę. Zajmujemy się pośrednictwem pracy za granicą. Specjalizujemy się w ofertach o charakterze opiekunek i opiekunów dla osób starszych. W Niemczech jest bardzo duże zapotrzebowanie na ten zawód. Aby sprawdzić czy mamy odpowiednią ofertę dla Ciebie, wypełnij wniosek i wyślij go do nas. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dalsze szczegóły.

Wyjazd za granicę – jak go zorganizować?

Oferujemy kompleksową pomoc dla osób, którym organizujemy pracę za granicą. Zapewniamy Państwu przejazd z Polski do Niemiec i pomoc w znalezieniu zakwaterowania. W wielu przypadkach zakwaterowanie i opieka nad osobami starszymi Niemcy odbywa się w tym samym miejscu. Otrzymują wówczas Państwo do swojej dyspozycji własny pokój i możliwość korzystania z kuchni i łazienki. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić na kosztach dojazdu do podopiecznego

Opieka nad osobami starszymi Niemcy – ile trwa kontrakt?

Minimalny czas trwania umowy o pracę to 6 miesięcy. Kontrakt na opiekę nad osobami starszymi może zostać przedłużony, jeśli Państwa podpieczony wyrazi na to chęć, a Państwo również będą się na to zgadzać. Istnieje możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę, z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia. Część naszych pracowników pracuje w Niemczech już po 3 i więcej lat, opiekując się bez przerwy tą samą osobą. Wypracowane przez nich relacje przekładają się sympatyczną atmosferę pracy i wzajemne zaufanie.

Ile może zarobić opiekun i od czego zależą zarobki?

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech może przynieść bardzo duże zarobki. Podpisując z nami umowę, akceptują Państwo wyjściową stawkę minimalną. Może ona ulec zwiększeniu przy przedłużeniu umowy na kolejny okres, dlatego warto się starać i przykładać do pracy. Opieka nad osobami starszymi Niemcy wymaga zaangażowania w budowanie relacji z podopiecznym. Ludzie w tym wieku potrzebują czasu aby zaakceptować i przywiązać się do opiekuna, a kiedy to się już stanie, niechętnie zmieniają go na innego.

Jaki jest zakres obowiązków przy opiece?

Każdorazowo przy zawieraniu kontraktu, otrzymują Państwo indywidualnie przygotowany zakres obowiązków. Jest on ustalany z osobą, która będzie pod Waszą opieką. To ona przekazuje nam swoje oczekiwania wobec opiekuna. Mogą one być różnorodne: pomoc w zabiegach higienicznych i toaletowych, karmienie, wspólne wychodzenie na spacer, towarzyszenie w zakupach, gotowanie, sprzątanie i inne. Na podstawie ilości obowiązków, ustalana jest również podstawowa stawka godzinowa.

Czy opieka sprawowana jest całodobowo?

Praca jako opiekun odbywa się w ustalonych w kontrakcie godzinach. Po zakończonym dniu pracy mają Państwo czas wolny, który można pożytkować w dowolny sposób. Mogą Państwo wyjść na miasto, udać się do kina, na zakupy, spotkać ze znajomymi lub odpocząć w domu czytając książkę.

Podejmując współpracę z naszą firmą masz pewność legalnego zatrudnienia.

Potwierdzeniem legalnego zatrudnienia jest formularz A1 wystawiony przez ZUS oraz karta EKUZ wydana przez NFZ dzięki której możecie Państwo korzystać z opieki zdrowotnej za granicą.