Opieka nad osobami starszymi Niemcy | Aktualne oferty pracy Pljob
912
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-912,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Aktualne oferty dla Opieka nad osobami starszymi Niemcy 

 

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Lubisz kontakt z drugim człowiekiem, a pomoc jest wpisana w Twoją naturę? Masz szansę na podjęcie dobrze płatnej i bardzo ciekawej pracy. Opieka nad osobami starszymi , to Twoja szansa na lepsze życie. Wysokie zarobki, urozmaicone obowiązki i możliwość realizowania swoich życiowych pasji. Oferujemy pracę w Niemczech dla opiekunek i opiekunów osób starszych. Zapewniamy Państwu niezbędną pomoc przy wyjeździe za granicę – organizujemy bezpieczny transport oraz wygodne zakwaterowania. Praca z naszym pośrednictwem jest legalna i odprowadzamy od niej wszystkie składki. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie, które od wielu lat cieszy się coraz większa popularnością. Gwarantuje satysfakcję zawodową i daje szanse na duże zarobki oraz nawiązywanie nowych, bardzo ciekawych znajomości za granicą.

Miejsce: 51399 Burscheid

Zakwaterowanie: Własny pokój z łazienką w domu jednorodzinnym, internet.

Płeć: kobieta i mężczyzna

Wzrost: Pani 160 cm, Pan 180 cm

Waga: Pani 65 kg, Pan 80 kg

Wiek: Pani 89 lat, Pan 90 lat

Schorzenia:  Oboje myją się i ubierają samodzielnie, nie radzą sobie jednak z obowiązkami domowymi oraz nie mogą już jeździć samochodem. Raz w tygodniu przebywają w domu dziennego pobytu (8 godz.), czas wolny codziennie od 12.30-15.00.

Data wyjazdu: 14.10.2019

Czas trwania wyjazdu: minimum 6 tygodni

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy

Rodzaj: zastępstwo/wymiana

Nr zlecenia: 108.10.2019

FORMULARZ

Miejsce: 65183 Wiesbaden’

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu.

Płeć: kobieta 

Wzrost: 167 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 83 lata

Schorzenia:  Osłabienie z racji wieku, nadciśnienie, początkowa demencja, podopieczna porusza się za pomocą rollatora.

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 06132 Halle’

Zakwaterowanie: Małżeństwo mieszka w domu wielorodzinnym, dla opiekunki pokój z własną łazienką, tv i internetem.

Płeć: kobieta i mężczyzna

Wzrost: Pani 159 cm, Pan 178 cm

Waga: Pani 50 kg, Pan 75 kg

Wiek: Pani 85 lat, Pan 88 lat

Schorzenia:  Podopieczny choruje na nadciśnienie, ma problemy z poruszaniem się. Pani potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach.

Data wyjazdu: 08.10.2019

Czas trwania wyjazdu: 2 miesiące

Oczekiwania: Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Rodzaj: zastępstwo

Nr zlecenia:

FORMULARZ

Miejsce: 76287 Rheinstetten

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu.

Płeć: kobieta 

Wzrost: 160 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 84 lata

Schorzenia:  Osłabienie z racji wieku, nadciśnienie, podopieczna porusza się za pomocą rollatora, potrzebuje pomocy w codzienności

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 42697 Solingen

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w ogromnym domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest pokój, własna łazienka oraz internet.

Płeć: kobieta 

Wzrost: 170 cm

Waga: 60 kg

Wiek: 86 lat

Schorzenia:  Podopieczna choruje na początkową demencję, porusza się samodzielnie.

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną  lub dobrą znajomością języka niemieckiego, prawo jazdy

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 301/07/2019

FORMULARZ

Miejsce: 86919 Utting am Ammersee

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest własny pokój oraz internet.

Płeć: kobieta

Wzrost: 160 cm

Waga: 48 kg

Wiek: 90 lat

Schorzenia:  Pani cierpi na demencję i depresję, ma problemy z poruszaniem wynikające z racji wieku.

Data wyjazdu: 25.10.2019

Czas trwania wyjazdu: 6 tygodni lub 2 miesiące

Oczekiwania: kobieta

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Formularz kontaktowy

Znajomość j. Niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym przez spółkę PLjob sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Jedności robotniczej 39 w celu realizacji procesu rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms, oraz telefonu.

Jak otrzymać pracę opiekuna osoby starszej w Niemczech?

Jeżeli chcesz podjąć pracę za granicą, zapraszamy do kontaktu z naszą firmę. Zajmujemy się pośrednictwem pracy za granicą. Specjalizujemy się w ofertach o charakterze opiekunek i opiekunów dla osób starszych. W Niemczech jest bardzo duże zapotrzebowanie na ten zawód. Aby sprawdzić czy mamy odpowiednią ofertę dla Ciebie, wypełnij wniosek i wyślij go do nas. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dalsze szczegóły.

Wyjazd za granicę – jak go zorganizować?

Oferujemy kompleksową pomoc dla osób, którym organizujemy pracę za granicą. Zapewniamy Państwu przejazd z Polski do Niemiec i pomoc w znalezieniu zakwaterowania. W wielu przypadkach zakwaterowanie i opieka nad osobami starszymi Niemcy odbywa się w tym samym miejscu. Otrzymują wówczas Państwo do swojej dyspozycji własny pokój i możliwość korzystania z kuchni i łazienki. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić na kosztach dojazdu do podopiecznego

Opieka nad osobami starszymi Niemcy – ile trwa kontrakt?

Minimalny czas trwania umowy o pracę to 6 miesięcy. Kontrakt na opiekę nad osobami starszymi może zostać przedłużony, jeśli Państwa podpieczony wyrazi na to chęć, a Państwo również będą się na to zgadzać. Istnieje możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę, z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia. Część naszych pracowników pracuje w Niemczech już po 3 i więcej lat, opiekując się bez przerwy tą samą osobą. Wypracowane przez nich relacje przekładają się sympatyczną atmosferę pracy i wzajemne zaufanie.

Ile może zarobić opiekun i od czego zależą zarobki?

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech może przynieść bardzo duże zarobki. Podpisując z nami umowę, akceptują Państwo wyjściową stawkę minimalną. Może ona ulec zwiększeniu przy przedłużeniu umowy na kolejny okres, dlatego warto się starać i przykładać do pracy. Opieka nad osobami starszymi Niemcy wymaga zaangażowania w budowanie relacji z podopiecznym. Ludzie w tym wieku potrzebują czasu aby zaakceptować i przywiązać się do opiekuna, a kiedy to się już stanie, niechętnie zmieniają go na innego.

Jaki jest zakres obowiązków przy opiece?

Każdorazowo przy zawieraniu kontraktu, otrzymują Państwo indywidualnie przygotowany zakres obowiązków. Jest on ustalany z osobą, która będzie pod Waszą opieką. To ona przekazuje nam swoje oczekiwania wobec opiekuna. Mogą one być różnorodne: pomoc w zabiegach higienicznych i toaletowych, karmienie, wspólne wychodzenie na spacer, towarzyszenie w zakupach, gotowanie, sprzątanie i inne. Na podstawie ilości obowiązków, ustalana jest również podstawowa stawka godzinowa.

Czy opieka sprawowana jest całodobowo?

Praca jako opiekun odbywa się w ustalonych w kontrakcie godzinach. Po zakończonym dniu pracy mają Państwo czas wolny, który można pożytkować w dowolny sposób. Mogą Państwo wyjść na miasto, udać się do kina, na zakupy, spotkać ze znajomymi lub odpocząć w domu czytając książkę.

Podejmując współpracę z naszą firmą masz pewność legalnego zatrudnienia.

Potwierdzeniem legalnego zatrudnienia jest formularz A1 wystawiony przez ZUS oraz karta EKUZ wydana przez NFZ dzięki której możecie Państwo korzystać z opieki zdrowotnej za granicą.