Opieka nad osobami starszymi Niemcy | Aktualne oferty pracy Pljob
912
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-912,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Aktualne oferty dla Opieka nad osobami starszymi Niemcy 

 

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Lubisz kontakt z drugim człowiekiem, a pomoc jest wpisana w Twoją naturę? Masz szansę na podjęcie dobrze płatnej i bardzo ciekawej pracy. Opieka nad osobami starszymi , to Twoja szansa na lepsze życie. Wysokie zarobki, urozmaicone obowiązki i możliwość realizowania swoich życiowych pasji. Oferujemy pracę w Niemczech dla opiekunek i opiekunów osób starszych. Zapewniamy Państwu niezbędną pomoc przy wyjeździe za granicę – organizujemy bezpieczny transport oraz wygodne zakwaterowania. Praca z naszym pośrednictwem jest legalna i odprowadzamy od niej wszystkie składki. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie, które od wielu lat cieszy się coraz większa popularnością. Gwarantuje satysfakcję zawodową i daje szanse na duże zarobki oraz nawiązywanie nowych, bardzo ciekawych znajomości za granicą.

Miejsce: 45239 Essen

Zakwaterowanie: Pokój na niskim parterze, własna łazienka, dostęp do internetu. Spokojne osiedla domków jednorodzinnych.

Płeć: kobieta

Wzrost: 165 cm

Waga: 80 kg

Wiek: 84 lata

Schorzenia:  Podopieczna jest osobą leżącą, choruje na artrozę, zaburzenia rytmu serca, cukrzycę i inkontynencję (ma założony cewnik). Mieszka z mężem, który porusza się za pomocą rollatora.

Data wyjazdu: OD ZARAZ

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc 

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 89231 Neu Ulm

Zakwaterowanie: Podopieczna jest osobą samotną, mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest pokój i dostęp do internetu.

Płeć: kobieta 

Wzrost: 164 cm

Waga: 57 kg

Wiek: 84 lata

Schorzenia:  Podopieczna choruje na demencję, ma stomię, na spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy w codzienności.

Czas trwania wyjazdu: 1 miesiąc

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 412.06.2019

FORMULARZ

Miejsce: 59939 Olsberg

Zakwaterowanie: Własny pokój w domu jednorodzinnym na wsi, jest internet, własna łazienka.

Płeć: mężczyzna

Wzrost: 172 cm

Waga: 65 kg

Wiek: 80 lat

Schorzenia:  Podopieczny choruje na parkinsona, początkową demencję i niewydolność serca, jest słaby, ma problemy z poruszaniem się wynikające z racji wieku, trzeba go asekurować. 

Data wyjazdu: 15.05.2020

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 54439 Saarburg
 

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka w małym mieście w domu jednorodzinnym z ogródkiem, do dyspozycji opiekunki jest pokój.

Płeć: kobieta

Wzrost: 163 cm

Waga: 71 kg

Wiek: 89 lat

Schorzenia:  Podopieczna ma problem z nadciśnieniem tętniczym i protezę w kolanie, porusza się za pomocą rollatora.

Data wyjazdu: OD ZARAZ

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: Wymiana

Nr zlecenia: 

FORMULARZ

Miejsce: 93138 Lappersdorf

Zakwaterowanie: Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi, dla opiekunki własny pokój z dostępem do internetu.

Płeć: kobieta

Wzrost: 160 cm

Waga: 58 kg

Wiek: 90 lat

Schorzenia:  Podopieczna choruje na demencję, niedawno przeszła zapalenie płuc i jest jeszcze trochę słaba. Z usposobienia jest bardzo przyjazną i ugodową osobą, miło spędza się z nią czas. Lubi czytać książki w języku angielskim, choć zdarza się, że po chwili zapomina.

Data wyjazdu: 06.05.2020

Czas trwania wyjazdu: min. 1 miesiąc

Oczekiwania: opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia: 912.06.2019

FORMULARZ

Miejsce: 51399 Burscheid

Zakwaterowanie: Małżeństwo mieszka w domu dwurodzinnym, dla opiekunki pokój z dostępem do internetu.

Płeć: kobieta i mężczyzna

Wzrost: Pani-160 cm, Pan 180 cm

Waga: Pani- 65 kg, Pan 80 kg

Wiek: Pani- 89 lat, Pan 90 lat

Schorzenia: Oboje chorują na demencję, myją i ubierają się samodzielnie. Nie radzą już sobie z obowiązkami domowymi oraz nie mogą już jeździć samochodem. Oboje raz w tygodniu chodzą do domu dziennego pobytu na 8h, czas wolny codziennie od 12.30-15.

Data wyjazdu: 15.05.2020

Czas trwania wyjazdu: min.1 miesiąc 

Oczekiwania: Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy.

Rodzaj: wymiana

Nr zlecenia:

FORMULARZ

Formularz kontaktowy

Znajomość j. Niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym przez spółkę PLjob sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Jedności robotniczej 39 w celu realizacji procesu rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms, oraz telefonu.

Jak otrzymać pracę opiekuna osoby starszej w Niemczech?

Jeżeli chcesz podjąć pracę za granicą, zapraszamy do kontaktu z naszą firmę. Zajmujemy się pośrednictwem pracy za granicą. Specjalizujemy się w ofertach o charakterze opiekunek i opiekunów dla osób starszych. W Niemczech jest bardzo duże zapotrzebowanie na ten zawód. Aby sprawdzić czy mamy odpowiednią ofertę dla Ciebie, wypełnij wniosek i wyślij go do nas. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dalsze szczegóły.

Wyjazd za granicę – jak go zorganizować?

Oferujemy kompleksową pomoc dla osób, którym organizujemy pracę za granicą. Zapewniamy Państwu przejazd z Polski do Niemiec i pomoc w znalezieniu zakwaterowania. W wielu przypadkach zakwaterowanie i opieka nad osobami starszymi Niemcy odbywa się w tym samym miejscu. Otrzymują wówczas Państwo do swojej dyspozycji własny pokój i możliwość korzystania z kuchni i łazienki. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić na kosztach dojazdu do podopiecznego

Opieka nad osobami starszymi Niemcy – ile trwa kontrakt?

Minimalny czas trwania umowy o pracę to 6 miesięcy. Kontrakt na opiekę nad osobami starszymi może zostać przedłużony, jeśli Państwa podpieczony wyrazi na to chęć, a Państwo również będą się na to zgadzać. Istnieje możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę, z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia. Część naszych pracowników pracuje w Niemczech już po 3 i więcej lat, opiekując się bez przerwy tą samą osobą. Wypracowane przez nich relacje przekładają się sympatyczną atmosferę pracy i wzajemne zaufanie.

Ile może zarobić opiekun i od czego zależą zarobki?

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech może przynieść bardzo duże zarobki. Podpisując z nami umowę, akceptują Państwo wyjściową stawkę minimalną. Może ona ulec zwiększeniu przy przedłużeniu umowy na kolejny okres, dlatego warto się starać i przykładać do pracy. Opieka nad osobami starszymi Niemcy wymaga zaangażowania w budowanie relacji z podopiecznym. Ludzie w tym wieku potrzebują czasu aby zaakceptować i przywiązać się do opiekuna, a kiedy to się już stanie, niechętnie zmieniają go na innego.

Jaki jest zakres obowiązków przy opiece?

Każdorazowo przy zawieraniu kontraktu, otrzymują Państwo indywidualnie przygotowany zakres obowiązków. Jest on ustalany z osobą, która będzie pod Waszą opieką. To ona przekazuje nam swoje oczekiwania wobec opiekuna. Mogą one być różnorodne: pomoc w zabiegach higienicznych i toaletowych, karmienie, wspólne wychodzenie na spacer, towarzyszenie w zakupach, gotowanie, sprzątanie i inne. Na podstawie ilości obowiązków, ustalana jest również podstawowa stawka godzinowa.

Czy opieka sprawowana jest całodobowo?

Praca jako opiekun odbywa się w ustalonych w kontrakcie godzinach. Po zakończonym dniu pracy mają Państwo czas wolny, który można pożytkować w dowolny sposób. Mogą Państwo wyjść na miasto, udać się do kina, na zakupy, spotkać ze znajomymi lub odpocząć w domu czytając książkę.

Podejmując współpracę z naszą firmą masz pewność legalnego zatrudnienia.

Potwierdzeniem legalnego zatrudnienia jest formularz A1 wystawiony przez ZUS oraz karta EKUZ wydana przez NFZ dzięki której możecie Państwo korzystać z opieki zdrowotnej za granicą.