Język niemiecki - PLjob
598
page-template-default,page,page-id-598,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Język niemiecki

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką j. niemieckiego.

 

Chcąc wyjechać do pracy za granicę jako Opiekun osób starszych, niezbędna jest znajomość języka, którym posługują się podopieczni oraz ich rodziny. Jest to bardzo ważne, ponieważ wtedy podopieczni czują się bezpieczniej, a Opiekunowie są bardziej pewni siebie, gdyż napotykają na mniej problemów, żyjąc i pracując w obcym kraju, co często wiąże się z ogromnym stresem. Rozumiemy to doskonale, dlatego stworzyliśmy książeczkę do nauki j. niemieckiego. Tutaj chcieliśmy zaprezentować kilka stron, które wchodzą w jej skład, a także zaprosić Cię do naszego biura. Znajduje się ono na ul. Jedności Robotniczej 39, 67-200 Głogów.

Odwiedzając nas, możesz otrzymać pełną wersję książeczki w formie papierowej, którą możesz mieć zawsze przy sobie. Dzięki niej będziesz mógł nauczyć się, a następnie utrwalać słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne j. niemieckiego w zakresie podstawowym.

 

 

Pamiętaj! Im lepiej znasz j. niemiecki, tym szybciej znajdziemy pracę dla Ciebie.