Formularz - PLjob
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Formularz

Jest nam bardzo miło, że jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą. Poniżej znajdują się dwa formularze w wersji „do pobrania“ który można wydrukować, wypełnić i odesłać pocztą lub na adres mailowy oraz formularz do bezpośredniego wypełnienia i wysłania.

Po otrzymaniu wypełnionego formularza będziemy mogli zadzwonić z odpowiednio dobraną ofertą.

Pobierz formularz tutaj lub wypełnij formularz online poniżej.

1. Persönliche Angaben:

Dane osobowe:

Zdjęcie:

Gesundheitszustand / spezielle Ernährung der Betreuungskraft:

Stan zdrowia / specjalna dieta opiekunki:

Ja/Tak Nein/Nie
Ernährung normal | Dieta normalna: X X
Ernährung vegetarisch | Dieta wegetariańska: X X
Zigarettenkonsum | Palenie papierosów: X X

Zusatzqualifikationen:

Dodatkowe kwalifikacje:

Führerschein | Prawo jazdy: X X
Ich bin bereit auch in Deutschland Auto zu fahren | Jestem gotowa/wy prowadzić samochód na terenie Niemiec: X X
Ich habe einen Pflegekurs besucht | Kurs opieki: X X

Deutschkenntnisse:

Znajomość języka niemieckiego:

Schwach/SłabaX
Befriedigend/KomunikatywnyX
Gut/DobraX

Deutschkenntnisse erlernt:

Gdzie uczono się języka:

in der Schule/w szkoleX
im Sprachkurs/na kursieX
in Deutschland/w NiemczechX

2. Ich habe folgende Erfahrung bei der Seniorenbetreuung gesammelt:

Zdobyte doświadczenie w opiece nad osobami starszymi:

und bereits Personen mit folgenden Krankheitsbildern betreut:

opieka osób z chorobami (choroby, z którymi Pani/Pan miała/miał już do czynienia):

XAltersschwäche / StarośćXDepressionen / DepresjaXParkinson / ParkinsonXMS-Patient / stwardnienie rozsianeXOsteoporose / OsteroporozaXAlzheimer / AlzheimerXDiabetes / CukrzycaXRheuma / ReumatyzmXStoma / sztuczny odbytXSchlaganfall / po wylewieXDemenz / DemencjaXTumor / GuzyXLähmung / ParaliżXDauerkatheter / cewnikXHerzerkrankung / choroby serca

3. Ich bin bereit folgende Personen zu betreuen:

Jestem gotowa/wy opiekować się:

XFrau/Pani
XMann/Pan
XEhepaar/Małżeństwo

XLiegende Person/osoba leżącaXPsychisch Kranke/osoba z chorobami psychicznymiXDemenzkranke/z demencjaXPerson mit Katheter/osobą z cewnikiemXPerson im Rollstuhl/osobą na wózku inwalidzkimXZwei zusammen lebende Personen/dwie razem mieszkające osoby

und folgende Tätigkeiten / Hilfestellung zu übernehmen:

oraz obowiązki, które mogę przejąć:

XAn- und Auskleiden/ubieranie i rozbieranieXSpazierengehen/spaceryXWohnungsreinigung/sprzątanie domuXEssen, Trinken/jedzenie, picieXWäschepflege/pranie, prasowanieXBaden, Duschen/prysznic, kąpiel
XEinkaufen/zakupyXKochen/gotowanieXKörperpflege/pielęgnacja ciałaXFenster putzen/mycie okienXBacken/pieczenieXArztbesuche/wizyty z podopiecznym u lekarzaXleichte Gartenarbeit/lekkie prace w ogrodzieXWindeln wechseln/zmiana pieluch

4. Meine Interessen und Charaktereigenschaften:

Moje zainteresowania i cechy charakteru:

5. Kundenreferenzen:

Referencje:

XPosiadamXNie posiadam

Telefonisch zu erfragen bei:

Telefon do osoby, która może potwierdzić referencje:

Einsatzrhythmus:

Rytm pracy:

X2/2 Monate - 2/2 miesiące
X3/3 Monate - 3/3 miesiące
X6 Monate - 6 miesięcy

Mögliche Ankunft/Datum | Możliwość wyjazdu/data

XAb sofort/Od zaraz

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyższej w formularzu, przez firmę PLjob spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Głogowie oraz podmioty z nią współpracujące takich jak firmy koordynujące opiekunki do:

Xobecnego procesu rekrutacyjnego
Xprzyszłych procesów rekrutacyjnych
XWyrażam zgodę/XNie wyrażam zgody zgody na telefoniczne składanie mi ofert pracy przez PLjob sp. z o.o. sp.k. zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. 2013 poz. 1422) o świadczeniu usług drogą elektroniczną na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.