PLjob | Praca w opiece nad starszymi osobami
386
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-386,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Podjęcie pracy w charakterze Opiekuna to szansa na rozwój osobisty oraz na poznanie ciekawych ludzi i zawiązanie prawdziwych przyjaźni, możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienne obcowanie z językiem w obcym kraju oraz poznania obcej kultury, a także sposób na poprawienie stanu budżetu domowego.

Oferujemy

  • legalną pracę w prywatnych domach,
  • ofertę pracy dostosowaną do indywidualnych oczekiwań Opiekuna,
  • opiekę agencji w czasie trwania umowy,
  • elastyczne terminy wyjazdu,
  • pokrycie kosztów podróży,
  • opłacone składki ZUS od średniej krajowej 4443 zł,
  • dodatkowe ubezpieczenie OC

Zakres obowiązków

  • troska o powierzoną osobę i jej dobre samopoczucie,
  • pomoc w codziennym życiu,
  • prace domowe takie jak: gotowanie, robienie zakupów, utrzymywanie czystości w domu,

Naszą ofertę kierujemy do osób

  • łatwo nawiązujących kontakty,
  • przyjacielsko i pogodnie usposobionych,
  • odpowiedzialnych i sumiennych oraz zaangażowanych w pracę,
  • ze znajomością języka niemieckiego pozwalającą na prostą komunikację z podopiecznym,
  • z wykształceniem medycznym lub pokrewnym (mile widziane).

Miejsce Pracy:

  • Niemcy,
  • Praca w domu osoby wymagającej opieki.

Formularz kontaktowy

Znajomość j. Niemieckiego

Doświadczenie w opiece

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu kontaktowym przez spółkę PLjob sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Jedności robotniczej 39 w celu realizacji procesu rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości sms, oraz telefonu.

Podejmując współpracę z naszą firmą masz pewność legalnego zatrudnienia!

Opinie